Minőségirányítási vezető (f/n/e)

Azonnali belépéssel

Feladatai

  • Teljes felelősség a minőségirányítási rendszer vezetéséért és továbbfejlesztéséért
  • A minőségirányítási osztály szakmai és diszciplináris vezetése
  • A minőségirányítási rendszer fenntartása az IATF16949 és ISO9001:2015 szerint
  • Minőségi mutatószámok és a céleléréshez szükséges intézkedések meghatározása
  • Szoros együttműködés a termeléssel, fejlesztéssel és értékesítéssel
  • Rendszer-, folyamat- és beszállítói auditok végrehajtása
  • A vállalat minőségtudatosságának fejlesztése
  • Közreműködés az új termékek fejlesztésétől a sorozatgyártásig

Elvárások

  • Megalapozott műszaki képzettség, tapasztalattal az autóipari minőségirányítás területén
  • Statisztikai ismeretek (SPC), módszertani szakértelem a szisztematikus minőségirányítási módszerek és eszközök területén
  • Műszaki ismeretek a fröccsöntés és/vagy a szerszámtechnológia területén
  • IATF 16949 szerinti belsős auditor képzettség előny
  • Minőségirányítási menedzser képzettség előny
  • Rugalmasság, csapatmunkára való képesség, analitikus gondolkodás és gyakorlatias mentalitás
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk

Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes és önálló munkát kínálunk Önnek egy osztrák gyártóvállalatnál.

A minőségirányítási vezető pozíció minimum havi fizetése bruttó 1 947,65 EUR, teljes munkaidőben. Hajlandóság magasabb fizetésre.
Szakmai tapasztalattal, 11 év után a bérezés mértéke havi bruttó 2 627,44 euró.

Írásbeli jelentkezését kérjük küldje a következő címre:
ProForm Prototypen & Formenbau GmbH, Gewerbepark 17, A-7042 Antau
vagy e-mailen ide: office@pro-form.at.

Örömmel várjuk, hogy személyesen is találkozhassunk!